Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
17. 09. 21 Pá15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:10Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Jedine Tereza 2D (OV)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
18. 09. 21 So13:10 , 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:15Denník moderného fotra 2D (OV)
 13:20 , 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:40Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 15:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 15:50100% vlk 2D (SD)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:10Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Jedine Tereza 2D (OV)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
19. 09. 21 Ne13:10 , 15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:15Denník moderného fotra 2D (OV)
 13:20 , 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:40Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 15:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 15:50100% vlk 2D (SD)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:10Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Jedine Tereza 2D (OV)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
20. 09. 21 Po15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:10Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Jedine Tereza 2D (OV)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
21. 09. 21 Út15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 16:10Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:40Každá minúta života 2D (OV)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Vtelenie zla 2D (ST)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
22. 09. 21 St15:20Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:30Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Krúdovci: Nový vek 2D (SD)
 17:40Zátopek 2D (OV)
 17:50Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 18:10Vtelenie zla 2D (ST)
 20:10After: Tajomstvo 2D (ČT)
 20:20Chyby 2D (OV)
 20:30Jedine Tereza 2D (OV)
 20:40Známi neznámi 2D (OV)
23. 09. 21 Čt20:00Oasis: Knebworth 1996 2D (ČT)
30. 09. 21 Čt00:01 , 15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
01. 10. 21 Pá15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
02. 10. 21 So15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
03. 10. 21 Ne15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
04. 10. 21 Po15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
05. 10. 21 Út15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
06. 10. 21 St15:40 , 16:40 , 19:00 , 20:00Nie je čas zomrieť 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.