Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
05. 08. 20 St15:00 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40 , 17:50Scoob! 2D (SD)
 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:403Bobule 2D (OV)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:00Meky 2D (OV)
 19:50Proxima 2D (ČT)
 20:00Havel 2D (OV)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:50Lov 2D (ST)
06. 08. 20 Čt15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
07. 08. 20 Pá15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
08. 08. 20 So13:30 , 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 14:20Ježko Sonic 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
09. 08. 20 Ne13:30 , 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 14:20Ježko Sonic 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
10. 08. 20 Po15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
11. 08. 20 Út15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50Havel 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:20To musí byť nebo 2D (ČT)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:10Nedotknutí 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
12. 08. 20 St15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:40Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:50 , 20:00#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:203Bobule 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
13. 08. 20 Čt18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
15. 08. 20 So19:30Počiatok 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne19:30Počiatok 2D (ČT)
17. 08. 20 Po19:30Počiatok 2D (ČT)
18. 08. 20 Út18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
19. 08. 20 St19:30Počiatok 2D (ČT)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.