Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trenčianský kraj - Trenčín
CINEMAX TRENČÍN
16. 07. 20 Čt15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
17. 07. 20 Pá15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Riverdance 25: Výročná show
18. 07. 20 So13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 13:30 , 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Snežná hliadka 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
19. 07. 20 Ne13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 13:30 , 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Snežná hliadka 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
20. 07. 20 Po15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
21. 07. 20 Út15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:00Rebelky 2D (ČT)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
22. 07. 20 St15:00 , 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Dolittle 2D (SD)
 15:40Zabudnutý princ 2D (SD)
 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 19:50Meky 2D (OV)
 19:503Bobule 2D (OV)
 20:00Lov 2D (ST)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
18. 08. 20 Út18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.