Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
17. 09. 21 Pá11:30Space Jam: O noua era 2D (RD)
 11:30 , 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 11:40 , 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:10 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:30Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 14:40 , 16:00 , 16:50 , 18:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
18. 09. 21 So11:30Space Jam: O noua era 2D (RD)
 11:30 , 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 11:40 , 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 19:00 , 19:30Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
19. 09. 21 Ne11:30Space Jam: O noua era 2D (RD)
 11:30 , 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 11:40 , 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
20. 09. 21 Po12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
21. 09. 21 Út12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
22. 09. 21 St12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
23. 09. 21 Čt12:00 , 14:10Luca 2D (RD)
 12:20 , 15:00 , 15:40 , 17:50 , 18:20 , 20:30 , 21:20Zapada, Ceai si Dragoste 2D (OV)
 12:50 , 15:30Elibereaza-l pe Guy 3D (RT) ATMOS
 13:00 , 14:00Boss Baby: Afaceri de familie 2D (RD)
 13:10 , 15:20Luca 3D (RD)
 13:20Familia Crood: Vremuri noi 2D (RD)
 13:30 , 16:20 , 17:40 , 19:00 , 20:20Shang-Chi si legenda celor zece inele 2D (RT)
 13:50 , 15:50Patrula catelusilor: Filmul 2D (RD)
 14:50 , 16:00 , 17:00 , 19:10 , 21:10Dupa ce ne-am îndragostit 2D (RT)
 15:40 , 18:00Boss Baby: Afaceri de familie 3D (RD)
 16:10 , 18:40 , 20:45 , 21:00Malignant - Încarnarea raului 2D (RT)
 16:30 , 18:10Pup-o, ma! 2: Mireasa nebuna 2D (OV)
 17:30 , 20:00Elibereaza-l pe Guy 2D (RT)
 18:00 , 20:40Shang-Chi si legenda celor zece inele 3D (RT)ATMOS
 18:50Codul asasinului 2D (RT)
 20:20Reminiscentele trecutului 2D ( RT)
 20:30Candyman 2D (RT)
 21:40Casa noptii 2D (RT)
26. 09. 21 Ne11:30Punguta cu doi bani 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.