Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
17. 09. 21 Pá15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 17:50Zátopek 2D (OV)
 18:00 , 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
 20:50Vtelenie zla 2D (ST)
18. 09. 21 So13:00 , 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:10 , 15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:20 , 17:50Zátopek 2D (OV)
 13:40100% vlk 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
 20:50Vtelenie zla 2D (ST)
19. 09. 21 Ne13:00 , 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 13:10 , 15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 13:20 , 17:50Zátopek 2D (OV)
 13:40100% vlk 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 18:00 , 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
 20:50Vtelenie zla 2D (ST)
20. 09. 21 Po15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 17:50Zátopek 2D (OV)
 18:00 , 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
 20:50Vtelenie zla 2D (ST)
21. 09. 21 Út15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 17:50Zátopek 2D (OV)
 18:00Každá minúta života 2D (OV)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 19:50Vtelenie zla 2D (ST)
 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
22. 09. 21 St15:10Baby šéf: Rodinný podnik 2D (SD)
 15:40Labková patrola vo filme 2D (SD)
 15:50Jedine Tereza 2D (OV)
 16:00After: Tajomstvo 2D (ČD)
 17:40After: Tajomstvo 2D (ČT)
 17:50Zátopek 2D (OV)
 18:00 , 20:00Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch 2D (ST)
 18:10Známi neznámi 2D (OV)
 20:20Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (OV)
 20:30Chyby 2D (OV)
 20:50Vtelenie zla 2D (ST)
23. 09. 21 Čt20:00Oasis: Knebworth 1996 2D (ČT)
30. 09. 21 Čt00:01 , 17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
01. 10. 21 Pá17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
02. 10. 21 So17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
03. 10. 21 Ne17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
04. 10. 21 Po17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
05. 10. 21 Út17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
06. 10. 21 St17:00 , 20:20Nie je čas zomrieť 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.