Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Olomoucký kraj - Olomouc
Olympia
17. 09. 21 Pá15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
18. 09. 21 So13:00Croodsovi: Nový věk 2D (ČD)
 13:00 , 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 13:10 , 15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 13:10 , 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 13:50 , 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
19. 09. 21 Ne13:00Croodsovi: Nový věk 2D (ČD)
 13:00 , 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 13:10 , 15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 13:10 , 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 14:00100% vlk 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
20. 09. 21 Po15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
21. 09. 21 Út15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
22. 09. 21 St15:00Mimi šéf: Rodinný podnik 2D (ČD)
 15:10 , 20:30Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČD)
 15:20 , 17:20 , 19:40Zátopek 2D (ČD)
 15:30Tlapková patrola ve filmu 2D (ČD)
 15:50Deníček moderního fotra 2D (ČD)
 16:20Rodinu si nevybereš 2D (ČT)
 17:30Cesta domů 2D (ČD)
 17:50Prvok, Šampón, Tečka a Karel 2D (ČD)
 18:00After: Tajemství 2D (ČT)
 18:10 , 20:20Zhoubné zlo 2D (ČT)
 18:20Jedině Tereza 2D (ČD)
 20:00Shang-Chi a legenda o deseti prstenech 2D (ČT)
 20:10Marťanské lodě 2D (ČD)
 20:30Zelený rytíř 2D (ČT)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.