Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Olomoucký kraj - Olomouc
Olympia
05. 12. 21 Ne12:40 , 13:40 , 15:00 , 17:30Encanto 2D (ČD)
 12:50Budiž voda 2D (ČD)
 13:00 , 15:40Addamsova rodina 2 2D (ČD)
 13:20Rozbitý robot Ron 2D (ČD)
 14:10Není čas zemřít 2D (ČT)
 15:00Venom 2: Carnage přichází 2D (ČD)
 15:10Karel 2D (ČD)
 16:00O čertovi a jiné vánoční pohádky 2D (ČD)
 17:10 , 17:25 , 20:00Klan Gucci 2D (ČT)
 17:20Eternals 2D (ČT)
 17:40Přání Ježíškovi 2D (ČD)
 17:50 , 20:30 , 20:40Resident Evil: Raccoon City 2D (ČT)
 19:50Král Richard: Zrození šampiónek 2D (ČT)
 20:10Dokud nás Bůh nerozdělil 2D (ČT)
 20:20Duna 2D (ČT)
06. 12. 21 Po16:00O čertovi a jiné vánoční pohádky 2D (ČD)
 17:10 , 17:25 , 20:00Klan Gucci 2D (ČT)
 17:20Eternals 2D (ČT)
 17:30Encanto 2D (ČD)
 17:40Přání Ježíškovi 2D (ČD)
 17:50 , 20:30 , 20:40Resident Evil: Raccoon City 2D (ČT)
 19:50Král Richard: Zrození šampiónek 2D (ČT)
 20:10Dokud nás Bůh nerozdělil 2D (ČT)
 20:20Duna 2D (ČT)
07. 12. 21 Út16:00O čertovi a jiné vánoční pohádky 2D (ČD)
 17:10 , 17:25 , 20:00Klan Gucci 2D (ČT)
 17:20Eternals 2D (ČT)
 17:30Encanto 2D (ČD)
 17:40Přání Ježíškovi 2D (ČD)
 17:50 , 20:30 , 20:40Resident Evil: Raccoon City 2D (ČT)
 19:50Král Richard: Zrození šampiónek 2D (ČT)
 20:10Dokud nás Bůh nerozdělil 2D (ČT)
 20:20Duna 2D (ČT)
08. 12. 21 St16:00O čertovi a jiné vánoční pohádky 2D (ČD)
 17:10 , 17:25 , 20:00Klan Gucci 2D (ČT)
 17:20Eternals 2D (ČT)
 17:30Encanto 2D (ČD)
 17:40Přání Ježíškovi 2D (ČD)
 17:50 , 20:30 , 20:40Resident Evil: Raccoon City 2D (ČT)
 19:50Král Richard: Zrození šampiónek 2D (ČT)
 20:10Dokud nás Bůh nerozdělil 2D (ČT)
 20:20Duna 2D (ČT)
15. 12. 21 St19:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
16. 12. 21 Čt16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
17. 12. 21 Pá16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
18. 12. 21 So11:30 , 16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 14:30 , 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
19. 12. 21 Ne11:30 , 16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 14:30 , 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
20. 12. 21 Po16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
21. 12. 21 Út16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
22. 12. 21 St16:30 , 17:00Spider-Man: Bez domova 2D (ČD)
 17:30 , 20:00 , 20:30Spider-Man: Bez domova 2D (ČT)
 19:30Spider-Man: Bez domova 3D (ČD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.