Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
16. 10. 21 So15:00Myši patří do nebe
 15:15Vlk a lev: Nečekané přátelství - Dabing
 17:15Zbožňovaný
 17:30Venom 2: Carnage přichází 3D dabing
 19:45Venom 2: Carnage přichází 2D Dabing
 20:00Láska na špičkách
17. 10. 21 Ne15:00Myši patří do nebe
 15:15Vlk a lev: Nečekané přátelství - Dabing
 17:15Zbožňovaný
 17:30 , 19:45Venom 2: Carnage přichází 2D Dabing
 20:00Láska na špičkách
18. 10. 21 Po15:00Karel
 17:30Venom 2: Carnage přichází 3D dabing
 17:45Láska na špičkách
 19:45Neznámý
 20:00Venom 2: Carnage přichází Atmos
19. 10. 21 Út17:30Venom 2: Carnage přichází 2D Dabing
 17:45Láska na špičkách
 19:45Neznámý
 20:00Venom 2: Carnage přichází Atmos
20. 10. 21 St17:30Venom 2: Carnage přichází Atmos
 17:45Láska na špičkách
 19:45Neznámý
 20:00Duna - Atmos Titulky
21. 10. 21 Čt17:00Duna - 2D Dabing
 17:00Poslední souboj Titulky
 19:45Kryštof
 20:00Poslední souboj Atmos Titulky
22. 10. 21 Pá14:45Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 17:00Duna - 2D Dabing
 17:00Poslední souboj Titulky
 19:45Kryštof
 20:00Poslední souboj Atmos Titulky
23. 10. 21 So14:45Rozbitý robot Ron 3D Dabing
 16:00Frigo na mašině
 17:00Poslední souboj Atmos Titulky
 18:00Kid
 19:45Cirkus a Psí život
 20:00Duna - Atmos Titulky
24. 10. 21 Ne14:45Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 16:00Pásmo s groteskou
 17:00Poslední souboj Atmos Titulky
 17:30Cirkus a Psí život
 19:45Kid
 20:00Duna - Atmos Titulky
25. 10. 21 Po17:00Duna - 2D Dabing
 17:00Poslední souboj Titulky
 19:45XIX. MF Outdoorových filmů - Pásmo 1
 20:00Není čas zemřít Atmos Titulky
26. 10. 21 Út17:00Duna - 3D Titulky
 17:00Poslední souboj Titulky
 19:45XIX. MF Outdoorových filmů - Pásmo 2
 20:00Není čas zemřít Atmos Titulky
27. 10. 21 St16:45Není čas zemřít Titulky
 17:00Duna - 2D Dabing
 19:45Poslední souboj Titulky
 20:00Není čas zemřít Atmos Titulky
28. 10. 21 Čt15:15Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 15:30Addamsova rodina 2 Dabing
 17:30 , 20:00Kurz manželské touhy
 17:45Halloween zabíjí
 19:45Paroží
29. 10. 21 Pá15:15Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 15:30Addamsova rodina 2 Dabing
 17:30Paroží
 17:45 , 19:45Kurz manželské touhy
 20:00Halloween zabíjí
30. 10. 21 So15:15Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 15:30Addamsova rodina 2 Dabing
 17:30Paroží
 17:45 , 19:45Kurz manželské touhy
 20:00Halloween zabíjí
31. 10. 21 Ne15:15Rozbitý robot Ron 2D Dabing
 15:30Addamsova rodina 2 Dabing
 17:30Paroží
 17:45 , 19:45Kurz manželské touhy
 20:00Halloween zabíjí
01. 11. 21 Po15:00Prvok, Šamp_n, Tečka a Karel
 17:30 , 20:00Kurz manželské touhy
 17:45Halloween zabíjí
 19:45XIX.MF Outdoorových filmů - Pásmo 3
02. 11. 21 Út17:30 , 20:00Kurz manželské touhy
 17:45Halloween zabíjí
 19:45XIX.MF Outdoorových filmů - Pásmo 4
03. 11. 21 St14:00YAKARI - Velké dobrodružství Dabing
 17:30 , 20:00Kurz manželské touhy
 17:45 , 19:45Halloween zabíjí
04. 11. 21 Čt16:45Eternals 2D Dabing
 17:15Karel
 19:45Hrana zlomu
 20:00Eternals Atmos Titulky
05. 11. 21 Pá16:45Eternals 3D dabing
 17:15Karel
 19:45Hrana zlomu
 20:00Eternals Atmos Titulky
06. 11. 21 So14:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů Dabing
 15:00Vlk a lev: Nečekané přátelství - Dabing
 16:45Eternals 2D Dabing
 17:15Karel
 19:45Hrana zlomu
 20:00Eternals Atmos Titulky
07. 11. 21 Ne14:30SEAL TEAM: Pár správných tuleňů Dabing
 15:00Vlk a lev: Nečekané přátelství - Dabing
 16:45Eternals 3D dabing
 17:15Karel
 19:45Hrana zlomu
 20:00Eternals Atmos Titulky
08. 11. 21 Po17:15Karel
 17:30Zpráva
 19:45XIX.MF Outdoorových filmů - Pásmo 5
 20:00Eternals Atmos Titulky
09. 11. 21 Út17:15Karel
 17:30Zpráva
 19:45XIX.MF Outdoorových filmů - Pásmo 6
 20:00Eternals Atmos Titulky
10. 11. 21 St14:00YAKARI - Velké dobrodružství Dabing
 16:15Eternals 2D Dabing
 17:15Karel
 19:45Zpráva
 20:00Eternals Atmos Titulky
24. 11. 21 St14:00YAKARI - Velké dobrodružství Dabing
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.