Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
05. 12. 21 Ne12:20 , 14:40 , 17:40Encanto 2D (RD)
 13:20 , 14:00 , 14:10 , 16:10 , 16:50 , 19:30Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT)
 13:20 , 15:30Familia Addams 2 2D (RD)
 13:30 , 15:10 , 16:40 , 18:30 , 19:20 , 19:50Casa Gucci 2D (RT)
 13:50Resident Evil 2D (RT) ATMOS
 13:50Encanto 3D (RD)
 14:00Hai sa cântam din nou! 2D (RD)
 14:20 , 19:20 , 19:40Dune 3D (RT)
 16:10Succes de public 2D (RT)
 16:20Nu e vreme de murit 2D (RT)
 16:40 , 20:00Eternii 2D (RT)
 16:50Dune 3D (RT) ATMOS
 17:00Resident Evil: Bun venit în Raccoon City 2D (RT)
 17:30Venom: Sa fie carnagiu 3D (RT)
 19:00Annette 2D (RT)
 20:00Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT) ATMOS
 20:00Regele Richard: Crescând campioni 2D (RT)
06. 12. 21 Po12:00Ron's Gone Wrong 2D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:40Encanto 2D (RD)
 13:20 , 14:30 , 16:10 , 16:50 , 17:20Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT)
 13:30 , 16:00 , 16:40 , 18:30 , 19:20 , 19:50 , 20:00Casa Gucci 2D (RT)
 13:50Resident Evil 2D (RT) ATMOS
 13:50Encanto 3D (RD)
 14:20 , 19:20 , 19:40Dune 3D (RT)
 15:30Familia Addams 2 2D (RD)
 16:10Succes de public 2D (RT)
 16:50Dune 3D (RT) ATMOS
 17:00Resident Evil: Bun venit în Raccoon City 2D (RT)
 17:30Venom: Sa fie carnagiu 3D (RT)
 19:00Annette 2D (RT)
 20:00Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT) ATMOS
 20:00Regele Richard: Crescând campioni 2D (RT)
 20:00Eternii 2D (RT)
07. 12. 21 Út12:00Ron's Gone Wrong 2D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:40Encanto 2D (RD)
 13:20 , 14:10 , 16:10 , 16:50 , 19:30Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT)
 13:30 , 16:00 , 16:40 , 18:30 , 19:20 , 19:50 , 20:00Casa Gucci 2D (RT)
 13:50Resident Evil 2D (RT) ATMOS
 13:50Encanto 3D (RD)
 14:00Familia Monstrulescu 2 2D (RD)
 14:20 , 19:20 , 19:40Dune 3D (RT)
 15:30Familia Addams 2 2D (RD)
 16:10Succes de public 2D (RT)
 16:20Nu e vreme de murit 2D (RT)
 16:40 , 20:00Eternii 2D (RT)
 16:50Dune 3D (RT) ATMOS
 17:00Resident Evil: Bun venit în Raccoon City 2D (RT)
 17:30Venom: Sa fie carnagiu 3D (RT)
 19:00Annette 2D (RT)
 20:00Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT) ATMOS
 20:00Regele Richard: Crescând campioni 2D (RT)
08. 12. 21 St12:00Ron's Gone Wrong 2D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:40Encanto 2D (RD)
 13:20 , 14:30 , 16:10 , 16:50 , 17:20Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT)
 13:30 , 16:00 , 16:40 , 18:30 , 19:20 , 19:50 , 20:00Casa Gucci 2D (RT)
 13:50Resident Evil 2D (RT) ATMOS
 13:50Encanto 3D (RD)
 14:20 , 19:20 , 19:40Dune 3D (RT)
 15:30Familia Addams 2 2D (RD)
 16:10Succes de public 2D (RT)
 16:50Dune 3D (RT) ATMOS
 17:00Resident Evil: Bun venit în Raccoon City 2D (RT)
 17:30Venom: Sa fie carnagiu 3D (RT)
 19:00Annette 2D (RT)
 20:00Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT) ATMOS
 20:00Regele Richard: Crescând campioni 2D (RT)
 20:00Eternii 2D (RT)
09. 12. 21 Čt12:00Ron's Gone Wrong 2D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:40Encanto 2D (RD)
 13:20 , 14:30 , 16:10 , 16:50 , 17:20Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT)
 13:30 , 16:00 , 16:40 , 19:20 , 19:50 , 20:00Casa Gucci 2D (RT)
 13:50Resident Evil 2D (RT) ATMOS
 13:50Encanto 3D (RD)
 14:20 , 19:20 , 19:40Dune 3D (RT)
 15:30Familia Addams 2 2D (RD)
 16:10Succes de public 2D (RT)
 16:50Dune 3D (RT) ATMOS
 17:00Resident Evil: Bun venit în Raccoon City 2D (RT)
 17:30Venom: Sa fie carnagiu 3D (RT)
 18:30Annette 2D (RT)
 19:00Poveste din cartierul de vest 2D (RT)
 20:00Vânatorii de fantome: Mostenirea 2D (RT) ATMOS
 20:00Regele Richard: Crescând campioni 2D (RT)
 20:00Eternii 2D (RT)
18. 12. 21 So19:00Nocturnele Lu" Leonida 2D (OV)
19. 12. 21 Ne11:30Capra cu trei iezi 2D (OV)
26. 12. 21 Ne12:00Poveste de Craciun 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.