Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
26. 05. 22 Čt17:00Ježek Sonic 2
 18:00Muži na pokraji nervového zhroucení
 19:30Top Gun: Maverick
27. 05. 22 Pá17:00Ježek Sonic 2
 18:00Muži na pokraji nervového zhroucení
 19:30Top Gun: Maverick
28. 05. 22 So17:00Ježek Sonic 2
 18:00Muži na pokraji nervového zhroucení
 19:30Top Gun: Maverick
29. 05. 22 Ne10:00Raya a drak
 15:00MET Lucie z Lammermooru
 18:00Muži na pokraji nervového zhroucení
 19:30Top Gun: Maverick
30. 05. 22 Po17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Tři Tygři ve filmu: Jackpot
 19:30Pražský výběr: Symphony Bizarre
31. 05. 22 Út09:00Expedice: Džungle
 17:00Ušák Chicky a Zlokřeček
 18:00Všechno nejlepší, Chiaro!
 19:30Top Gun: Maverick
01. 06. 22 St08:30Zátopek
 09:30Spencer
 17:00Ušák Chicky a Zlokřeček
 18:00Promlčeno
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
02. 06. 22 Čt17:00Zakletá jeskyně
 18:00Pánský klub
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
03. 06. 22 Pá09:30Ježek Sonic 2
 17:00Zakletá jeskyně
 18:00Pánský klub
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
04. 06. 22 So17:00Zakletá jeskyně
 18:00Pánský klub
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
05. 06. 22 Ne10:00Když draka bolí hlava
 17:00Zakletá jeskyně
 18:00Pánský klub
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
06. 06. 22 Po14:00 , 17:00Zpívej 2
 18:00Dva světy
 19:30Top Gun: Maverick
07. 06. 22 Út17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Kluk ve světě příšer
 19:30Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
08. 06. 22 St09:30Elektrizující život Louise Waina
 17:00Tajemství staré bambitky 2
 18:00Dva světy
 19:30Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
09. 06. 22 Čt17:00Náměsíčníci
 18:00Vyšehrad Fylm
 19:30Jurský svět: Nadvláda
10. 06. 22 Pá17:00Náměsíčníci
 18:00Vyšehrad Fylm
 19:30Jurský svět: Nadvláda
11. 06. 22 So17:00Náměsíčníci
 18:00Jurský svět: Nadvláda
 19:30Vyšehrad Fylm
12. 06. 22 Ne10:00Expedice: Džungle
 15:00MET Hamlet
 18:00Jurský svět: Nadvláda
 19:30Vyšehrad Fylm
13. 06. 22 Po17:00Příšerákovi 2
 18:00Seveřan
 19:30Divoch
14. 06. 22 Út17:00Proměna
 18:00Mirai, dívka z budoucnosti
 19:30Po čem muži touží 2
15. 06. 22 St09:30V létě ti řeknu, jak se mám
 17:00Proměna
 18:00Seveřan
 19:30Po čem muži touží 2
16. 06. 22 Čt17:00Rakeťák
 18:00Andílci za školou
 19:30Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
17. 06. 22 Pá17:00Rakeťák
 18:00Andílci za školou
 19:30Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
18. 06. 22 So17:00Rakeťák
 18:00Kdyby radši hořelo
 19:30Andílci za školou
19. 06. 22 Ne10:00Myši patří do nebe
 17:00Rakeťák
 18:00Kdyby radši hořelo
 19:30Andílci za školou
20. 06. 22 Po17:00Tři přání pro Popelku
 18:00Láska hory přenáší
 19:30Notre-Dame v plamenech
21. 06. 22 Út17:00Zlouni
 18:00Belle
 19:30Známí neznámí
22. 06. 22 St17:00Zlouni
 18:00Láska hory přenáší
 19:30Elvis
23. 06. 22 Čt17:00Ježek Sonic 2
 18:00Párty Hárder
 19:30Prezidentka
24. 06. 22 Pá17:00Ježek Sonic 2
 18:00Párty Hárder
 19:30Prezidentka
27. 06. 22 Po17:00Náměsíčníci
 18:00Prezidentka
 19:30Tři Tygři ve filmu: Jackpot
28. 06. 22 Út13:00Proměna
 17:00Zakletá jeskyně
 19:30Elvis
29. 06. 22 St17:00Zakletá jeskyně
 18:00Prezidentka
 19:30Elvis
30. 06. 22 Čt17:00Rakeťák
 18:00Kde je Anne Franková
 19:30Párty Hárder
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.