Obdob od:
 
Obdob do:
 
Msto:
Nzev zazen:
Druh zazen:
Nzev akce:
Zobrazen dle:
   
R - Olomoucký kraj - Olomouc
Olympia
28. 10. 21 t13:00 , 14:00 , 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 13:00Vlk a lev: Neekané pátelství 2D (D)
 13:10Rozbitý robot Ron 3D (D)
 13:20Myi patí do nebe 2D (D)
 15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
29. 10. 21 Pá13:00Vlk a lev: Neekané pátelství 2D (D)
 13:00 , 14:00 , 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 13:10Rozbitý robot Ron 3D (D)
 13:20Myi patí do nebe 2D (D)
 15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
30. 10. 21 So13:00Vlk a lev: Neekané pátelství 2D (D)
 13:00 , 14:00 , 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 13:10Rozbitý robot Ron 3D (D)
 13:20Myi patí do nebe 2D (D)
 15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
31. 10. 21 Ne13:00 , 14:00 , 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 13:00Vlk a lev: Neekané pátelství 2D (D)
 13:10Rozbitý robot Ron 3D (D)
 13:20Myi patí do nebe 2D (D)
 15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
01. 11. 21 Po15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
02. 11. 21 Út15:00 , 17:40Není as zemít 2D (T)
 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:20 , 20:30Duna 2D (T)
 17:30 , 20:10Karel 2D (D)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:40Paroí 2D (T)
 20:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
03. 11. 21 St15:00Není as zemít 2D (T)
 15:10Addamsova rodina 2 2D (D)
 15:15Rozbitý robot Ron 2D (D)
 15:20Duna 2D (D)
 15:30Venom 2: Carnage pichází 3D (D)
 16:00Zátopek 2D (D)
 17:20 , 20:10 , 20:20Duna 2D (T)
 17:30Karel 2D (D)
 17:50Venom 2: Carnage pichází 2D (T)
 18:10Venom 2: Carnage pichází 2D (D)
 18:30Paralelní matky 2D (T)
 18:40Kurz manelské touhy 2D (D)
 20:00Eternals 2D (D)
 20:30Eternals 2D (T)
 20:40Paroí 2D (T)
 21:00Halloween zabíjí 2D (T)
Program zaízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.